Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
O nas

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 1990 roku. Przez wiele lat konsekwentnie budowaliśmy pozycję, stale wzbogacając ofertę o nowe produkty. W 2004 roku uruchomiliśmy nasz pierwszy sklep internetowy, zdobywając kolejne doświadczenie i rozszerzając obszar działania.

Na tej stronie jest prezentowana oferta związana z chłodzeniem urządzeń elektronicznych. Jej najważniejszą częścią są wentylatory. Także te z radiatorami - do chłodzenia procesorów , kart graficznych, pamięci, dysków, itp. oraz takie, co dodadzą coś specjalnego, np. wentylatory podświetlane. Oprócz tego proponujemy wybór kabli , przejściówek i adapterów do przesyłania sygnałów. Można u nas kupić wybrane akcesoria komputerowe, w tym do moddingu. Chemia elektroniczna i chemia biurowa są stałym uzupełnieniem.

Inną częścią oferty firmy są części elektroniczne, głównie elementy elektromechaniczne takie jak złącza i przełączniki. Informacje na temat tej części oferty można znaleźć na stronie Elemco .

Staramy się zapewnić najlepszy możliwy serwis, także wykorzystując nasze wieloletnie kontakty z dostawcami. Dlatego jeśli nie ma w naszej ofercie jakiegoś produktu z zakresu związanego tematu postaramy się pomóc sprowadzając go specjalnie dla naszych Klientów. Jeśli sami nie będziemy mogli pomóc a widzimy rozwiązanie - chętnie podzielimy się taką wiedzą.

Od samego początku kładliśmy nacisk na jakość oferty. Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Chętnie dzielimy się posiadaną wiedzą związaną z oferowanymi produktami. Chętnie też przyjmujemy wszelkie  komentarze i sugestie.

Przyjemnych zakupów !

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email sklep@pc-fan.pl lub telefonicznie pod numerem +48 228 773 773.

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
PC-Fan

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl